Spring til indhold

Løgumkloster Friskole

– faglighed og fællesskab

Skolens ansatte

Skolens ansatte

Konstitueret skoleleder
Bo Ramsing

skolen@loegumklosterfriskole.dk
Kontoransvarlig
Helle Brodersen
helle@loegumklosterfriskole.dk
Børnehaveklasseleder
Birgit Enemark Wittrup
birgit@loegumklosterfriskole.dk 
Klasselærer i Lilleklassen
Pirjo Andersen Skøtt
pirjo@loegumklosterfriskole.dk
Klasselærer i Mellemklassen
Bo Ramsing
bo@loegumklosterfriskole.dk
Klasselærer i Storeklassen
Henrik Winther Damm

henrik@loegumklosterfriskole.dk

Klasselærer i Storeklassen
Lennart Oberg
lennart@loegumklosterfriskole.dk
Lærer
Menekse Erdem
menekse@loegumklosterfriskole.dk
Lærer
Inge Christensen
 
Morgenåbner
Kari Jessen
 
Pædagogmedhjælper
Betina Baagø
 
Vikar 
Rengøring 
Pedelmedhjælper
Arne Jensen